Марјана ќе ви го земе здивот! | Trendseteri
Menu

Марјана ќе ви го земе здивот!

Марјана ќе ви го земе здивот!

 

Една од најпосакуваните девојки во Македонија, познатата тв водителка и модел Марјана Станојковска повторно во центарот на вниманието.

Со нејзините најнови фотографии, облечена во костим за капење, ги запали социјалните мрежи, нејзините фанови буквално полудеа по неа. Очигледно, за нашата Марјана летото сеуште не е завршено.