Маријана Станојковска на пилатес | Trendseteri
Menu

Маријана Станојковска на пилатес

Маријана секси како никогаш до сега

 

Најзгодната русокоса Марјана Станојковска ги израдува своите фанови со секси и провокативни фотографии на својот фејсбук профил каде јасно се гледа како се подготвува за жешките летни денови со интензивни тренинзи во една од најпознатите теретани во Скопје. Ако се прашувате зошто е толку  згодна, тајната е здрава редовна исхрана и напорни пилатес вежби. Вложениот труд се рефлектира на изгледот и личното задоволство. Погледнете ги фотографиите…