Марија Нацева со ултра жешка фотографија ги запали социјалните мрежи | Trendseteri
Menu

Марија Нацева со ултра жешка фотографија ги запали социјалните мрежи

Марија Нацева со ултра жешка фотографија ги запали социјалните мрежи

 

Македонската убавица, фитнес-моделот Марија Нацева, објави жешка фотографија каде заводливо го покажа згодниот задник во црн костим за капење додека се сунча во Абу Даби каде воедно живее и работи скоро една година. И додека повеќето броиме ситно до деновите за одмор, шармантната Марија веќе хедонистички му се препушти на сонцето уживајќи со коктел на базен.