Битолчанката Марија Луиза со најсекси задник! | Trendseteri
Menu

Битолчанката Марија Луиза со најсекси задник!

Згодната фолкерка Марија Луиза објави фотографија од нејзиниот задник…

 

Дека битолчанките се едни од најубавите девојки во Македонија е оддамна познато. Дека добро пеат, исто така не е тајна.

А дека овие две работи собрани во едно ги има и една од најсексапилните македонски фолкерки, битолчанката чие уметничко име е Марија Луиса. Доказ за тоа е и провокативната фотографија која направи вистински хаос на социјалните мрежи. 

Погледнете за што станува збор…