Помалку килограми за само 7 дена - ја викаат магична смеса | Trendseteri
Menu

Помалку килограми за само 7 дена – ја викаат магична смеса

Со „магичната смеса“ помалку килограми за само 7 дена

 

Многу луѓе имаат еден ист проблем, односно вишок килограми и тоа баш околу стомакот и тоа навистина не изгледа убаво.

За среќа го имаме овој рецепт кој ќе ви помогне да го решите својот проблем и ќе ги согорите наталожените маснотии.

Потебни ви се само сливи и вода.

Литар вода
100 гр сливи

Во еден херметички сад ставете ги сливите и водата и оставете да отстои 7 дена во фрижидер, на темно и ладно.
По тоа процедете ја смесата и спремна е за конзумација.

Секое сабајле на празен желудник по 1 малечка чашка од напитокот и резултатот ќе биде видлив за 7 дена.