Мадона - Ќе ви овозможам орален секс | Trendseteri
Menu

Мадона вети секс пред цела јавност

Мадона ја шокираше целата јавност: Ќе ви овозможам орален секс

 

Мадона (58) пред преполната сала Madison Square Garden во Њујорк, најавувајќи го настапот на комичарката Еми Шумер (35) даде невообичаено ветување. Кралицата на поп музиката им вети на сите мажи дека доколку на 8-ми Декември гласаат за Хилари Клинтон, орално ќе ги задоволи. “Јас така добро тоа го правам, не сум себична, го правам тоа полека и ве гледам во очи” – рече пеачката и ја запали целата публика.