Џенифер Лопез со спектакуларен настап во Лас Вегас | Trendseteri
Menu

Џенифер Лопез со спектакуларен настап во Лас Вегас

Џенифер Лопез со спектакуларен настап во Лас Вегас

 

 

Џенифер Лопез и диџеј Калед на доделувањето на Билборд наградите во Лас Вегас премиерно настапија со песната “Динеро”.

Настапот ја воодушеви целата публика а Џенифер Лопез беше вистинска ѕвезда на вечерта.