Трендсетери и Logona Ве наградуваат | Trendseteri
Menu

Наградна игра со „Logona“

Трендсетери и Logona Ве наградуваат

 

За да учествуваш на наградната игра треба статусот наш за наградната игра од Facebook да го споделиш јавно (public) на твојот Facebook профил, да нè следиш на Facebook и да одговориш на прашањето…
…кои се двете главни состојки на Логона Age protection – серум за лифтинг, кој е наведен на објавава и добиј еден од 3 Логона Age protection – серум за лифтинг

(доколку има повеќе учесници со точен одговор,  добитниците ќе бидат извлечени по случаен избор)

Наградната игра трае до 31. октомври 2017год. Победниците
За повеќе информации посетете ја страницата на Логона, тука

Age protection – серум за лифтинг!
Со природен моментално видлив ефект

„Age Protection“ серумот за лифтинг со екстракт од бобинки на волчји трн („Sea Buckthorn“) и ХИЈАЛУРОНСКА киселина е високо концентриран производ за интензивно третирање на лицето со моментално видлив ефект на затегнување. Овој луксузен серум, со пријатен мирис, содржи висококонцентрирани фитоактивни состојки, вклучувајќи бамбус, готу кола, хамамелис и индиска смирна кои видливо ги намалуваат брчките. Првокласните хранливи состојки, органското масло од јојоба и ши-путерот и даваат на вашата кожа неверојатен мек и свиленкав изглед. Природниот кофеин во комбинација со екстракти од шафран и индиска смирна го активира клеточниот метаболизам, ја зголемува еластичноста на кожата и го спречува настанувањето на брчките.

Ве очекуваме на штандот Биоорганика, во Скопје City Mall!!!