Љупка Митрова со ултра провокативен фустан за Нова Година | Trendseteri
Menu

Љупка Митрова со ултра провокативен фустан за Нова Година

Љупка Митрова со ултра провокативен фустан за Нова Година

 

 

Струмичанката Љупка Митрова е мегапопуларна на социјалната мрежа инстаграм. Таа има скоро 100 илјади фанови!

Постојано објавува провокативно фотографии, но се чини дека кулминација на нејзината инвентивност достигна на Новава Година. Љупка постави фотографии во бела комбинација, фустан со баклави кој повеќе открива отколку што покрива. Освен ова, Љупка Митрова ги почести фановите и со варијанта на тверк, во кој пред се до израз доаѓа нејзината коса, но и нешто друго…

‘Thinking of you is a poison i like to drink often..’?

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on