Лила во совршено издание | Trendseteri
Menu

Лила во совршено издание

Годините не и можат ништо! Лила во совршено издание

 

 

Нашата најпозната ТВ водителка Лила Филиповска уште еднаш покажа дека знае како вистински да  ужива во летните денови и да ги наполни батериите.

Таа е доста активна на социјалните мрежи па на својот Инстаграм профил сподели нова фотографија, во совршено издание. А доказ за тоа се нејзините обожаватели кои не престануваат да коментират и да и делат комплименти и секако заслужено бидејќи таа уште еднаш покажува дека годините не и можат ништо.