Летни трендови во стилот на модните блогерки | Trendseteri
Menu

Летни трендови во стилот на модните блогерки

Овие парчиња ги препорачуваат модните блогерки за ова лето


Летната треска е во полн ек, а заедно со неа доаѓа копнежот за забавни мигови и желбата за склопување на незаборавни модни комбинации.

Трагате по инспирација за раздвижување на вашиот стил? Идеалниот извор на идеи се модните блогови на урбани девојки со своја визија за актуелните модни тенденции.

Во морето од стилски идеи се издвојуваат следниве трендови:

 


БЕЛА СВЕЖИНА


ЖЕНСТВЕНО ПЛИСЕ


МАКСИ ФУСТАН


ШИК КОМБИНЕЗОНИ


ВОЛУМЕНОЗНИ ЗДОЛНИШТА