Ronaldo & Lamborghini | Trendseteri
Menu

Ламборгинито на Роналдо вредно 260.000 долари

Фудбалерот Кристијано Роналдо на Инстаграм се пофали со своето ново Ламборгини вредно 260.000 илјади долари. Автомобилот има 515 коњски сили, луксузно опремен со фул опрема. Под фотката Роналдо напишал “ Bom dia“ или во превод добро утро.