Кајли Џенер со леопард француски маникир | Trendseteri
Menu

Кајли Џенер со леопард француски маникир

Перфектни нокти во 2020 година

 

Средените и негуваните нокти на рацете се огледало на една жена. Совршениот маникир претставува моден додаток кој го заокружува целиот аутфит.

Како што претходно најавивме, еден од трендовите за нокти оваа година е францускиот маникир со животински примери. Кајли Џенер е вистински пример за инспирација.