Кожно здолниште – предлози за стилизирање | Trendseteri
Menu

Кожно здолниште – предлози за стилизирање

Шик комбинации за освежување на вашиот изглед

Сите модели од кожа се “ин” оваа сезона, а така ќе биде и следната година. Со вакво парче во главната улога секој ваш стајлинг, без дилема, ќе биде забележан.

Кожните здолништа можат да се комбинираат на безброј начини, а ние ви носиме неколку предлози кои можат да ви послужат како инспирација за вашиот следен стајлинг.

Викторија Бекам направи комбинација за чиста 10ка.

Џемпер, чизми над колена и кожно здолниште се полн погодок.

Кожното здолниште одлично изгледа во комбинација со холахопки со принт, кои се исто така тренди оваа година.

Овој крој е многу популарен оваа сезона и во комбинација со класична бела кошула даваат одличен стајлинг.