Кошулата од свила во комбинација со фармерки | Trendseteri
Menu

Кошулата од свила во комбинација со фармерки

Една модна формула со која секогаш ќе знаете што да облечете оваа пролет


Ако сте вработени, а во еден ден мора да бидете моден магионичар и да го прилагодите стилот за кежуал и елегантни појавувања, ја имаме идеалната модна формула.

Кошулата од свила во комбинација со фармерките кои совршено ви ги обликуваат нозете е секогаш сигурен и правилен избор.

Комбинацијата може да биде кежуал, елегантна или суптилно секси, зависно од тоа дали ќе додадете многу аксесоари и штикли или пак лежерни патики и наметка.

Идеите за комбинирање се многубројни: