Ким Кардашијан со нова колекција за Валентајн | Trendseteri
Menu

Ким Кардашијан со нова колекција за Валентајн

Skims на Ким со ексклузивна Валентајн колекција

После лансирањео на новата колекција “Essential Bodysuit” брендот за долна облека на Ким Кардашијан, “Skims” излезе со нова линија за валентајн насловена како “Stretch Satin”.  Сите парчиња облека се изработени од високо квалитетни свилени материјали каде доминира златната боја која ќе биде достапна во повеќе нијанси.

Новата колекција за Валентајн на Skims ја промовираше самата Ким заедно со уште неколку згодни и плус-сајз дами, облечени  во секси, златна долна облека. Stretch Satin ќе се продава од 32 до 88 американски долари на веб страната на Skims од 30 јануари во 12:00 односно 21:00 часот по европско време).