Ким Кардашијан во чипка и кристали на роденденот на Џон Леџенд | Trendseteri
Menu

Ким Кардашијан во чипка и кристали на роденденот на Џон Леџенд

Специјално издание на Ким, облечена во склад со тематскиот роденден на Леџенд


Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кајне Вест присуствуваа на роденденската забава на Џон Леџент, а популарната старлета се појави во секси чипкано издание, специјално направено за оваа прилика.

Photo: Instagram


Леџенд го прослави 40тиот роденден, а неговата сопруга Кристи Тајген му приреди тематска Џемс Бонд Казино забава.

Photo: Twitter/@KimKardashian


Помеѓу првите гости кои пристигнаа беа Ким и Кајне, облечени во склад со темата.

Photo: SplashNews.com