Ким Кардашијан го прослави 39-от роденден | Trendseteri
Menu

Ким Кардашијан го прослави 39-от роденден

Ким Кардашиан го прослави својот роденден со нејзините сестри

Ким Кардашиан го прослави својот роденден (39) со сестрите Кајли Џенер, Кортни и Клои Кардашиан. За роденденот има само една голема желба – да стане најдобра пријателка со Меган Маркл.

Меѓу другото, таа изразила желба да дипломира право и да стане адвокат, но и еден ден да се кандидира за претседател на САД. 

View this post on Instagram

Kim giving gifts!

A post shared by Kim Kardashian Snapchat ? (@kimkardashiansnap) on