Кендал Џенер со „тренди“ фармерки | Trendseteri
Menu

Кендал Џенер со „тренди“ фармерки

Кендал Џенер се појави со најтренди фармерки


Оние кои ја следат Кајли Џенер на instagram, знаат дека се наоѓа моментално на годишен одмор во Амалфи, Италија. 

Постарата сестра и топ модел Кендал Џенер, во овој период се наоѓа во Лос Анџелес каде што се појави со „несекојдневни“ фармерки. Кендал е позната по тоа што обожава „деним“ фармерки и може често да се види во нив.

Овој пат со „тренди фармерки на ØBLANC. Погледнете за што станува збор: