Каубојките се повторно ИН | | Trendseteri
Menu

Каубојките се повторно ИН

Само за најхрабрите кои сакаат да бидат во центарот на вниманието

Овој модел на чизми е повторно Ин од проста причина што е погоден за скоро секое годишно време. Дали ќе го комбинирате со фармерки, кожни пантолони, тексас здолниште – што посебно е тренди во моментов (миди), секако нема да погрешите.

Каубојските чизми ќе станат ваша униформа во текот на оваа сезона. Погледнете ги познатите како ги носат.