Есенски моден изглед: Каролина знае најдобро | Trendseteri
Menu

Есенски моден изглед: Каролина знае најдобро

Каролина Гочева во боите на есента


Македонското девојче Каролина Гочева инстантно ќе ве освои со нејзиниот есенски аутфит. Совршена комбинација на модели, бои и текстури, палто и пантолони во светла нијанса, со темен капут, чанта, чевли и очила. Полн погодок за оваа есен. Каролина е вистинска трендсетерка.

“Добредојде октомври” – напиша таа.