Каролина се омажи со својот партнер Михо Корубин. | Trendseteri
Menu

Каролина се омажи

Каролина се омажи со својот партнер Михо Корубин.

 

Македонската поп-дива Каролина Гочева и нејзиниот избраник Михаил Корубин го кажаа судобносното „да“. Каролина денес се омажи со својот партнер Михо, син на дизајнерката Лиле Корубин. Свадбата ја прават во еден од воените хангари на аеродромот Петровец кој е специјално уреден.

Нека им е честит бракот