Јирген Клоп за Рамос | Trendseteri
Menu

Јирген Клоп за Рамос

Ова е статус за фаулот од страна на Рамос, кој го објави Јирген Клоп

 

Можеби си за фановите на Реал херој, но за останатите љубители на фудбалот си канцер за овај прекрасен спорт…изјави Јирген клоп

 

Dear Ramos! Maybe for Madrid fans you are a hero, but to majority of football lovers around the world you are a cancer to this beautiful game!Mohamed Salah FANS !

Gepostet von Jurgen Klopp am Sonntag, 27. Mai 2018