Трендсетери меѓу нас со Јована Трајковска | Trendseteri
Menu

Трендсетери меѓу нас со Јована Трајковска


Младата Јована Трајковска – спортски и згодна со стил

 

Јована Трајковска е дефинитивно една од најзгодните млади девојки кај нас. Младата инфлуенсерка и модел свесна за фактот дека совршената линија мора да се одржува ништо не остава на случајноста, туку напротив сериозно си ја сфати работата и напорно работи на своето тело и форма.

Како доказ за тоа се овие фотографии. Оваа година е година на атрактивните и млади девојки. Погледнете ја фотосесијата што ја подготвивме за вас и уживајте. 21-годишната Јована во спортска гардероба на познатиот бренд FLAIR во фитнес центарот на Park Hotel & Spa во Скопје.

Model: Јована Трајковска

Outfit: FLAIR 

Make up: Дани FREEDOM

Photo by: Небојша Петревски, студио “PROCAM

Video: Стефан Димитриески

Location: „Fitness & Spa – Park“