Џеј Ло во уште едно гламурозно издание | Trendseteri
Menu

Џеј Ло во уште едно гламурозно издание

Film Independent Spirit Awards 2020

 

Џенифер Лопез повторно не воодушеви со нејзиниот изглед, овој пат на “Film Spirit Awards” кој се одржа во Санта Моника, Калифорнија. Пејачката носеше стилизирано виолетово здолниште, светкаво боди и сребрен појас на половината, а нејзиниот стајлинг го надополни со два дијамантски прстени и обетки и виолетова чанта.