JLo - повторно во центарот на вниманието | Trendseteri
Menu

JLo – повторно во центарот на вниманието

JLo во новото видео во прекрасно издание со 49 додини

 

Пејачката „Jennifer Lopez“ и „Bad Bunny“ снимија спот за новиот дует „Te Guste“ во кој во центарот на вниманието е …она што сме го виделе повеќе пати.

Сепак и понатаму гледаме и не веруваме како оваа жена изгледа!

Како бомба! Било како да ја видите, во бикини, провокативна тоалета или во црвени гаќички кои ќе ги видите во спотот, JLo е едноставно една и единствена и најпривлечна жена во шоу-бизнисот.