Гламурозно, во нејзин стил - J.Lo во комбинација како кралица | Trendseteri
Menu

Гламурозно, во нејзин стил – J.Lo во комбинација како кралица

Таа е спремна за зимската магија и температури под нула

 
Совршено стилизирана, една од нај згодните пеачки на светската музичка сцена, Jennifer Lopez пред два дена на снимањето на емисија во Њујорк, папараците неможеа да не го забележат нејзиното епско влегување во студиото.
 
Како што во текот на целата година блескаше во секси и провокативни изданија, ни тука не направи исклучок. 
 
Белиот комбинезон со нагласено деколте со потпис на Stephane Rolland го надополнисо бел „oversize“ капут од кашмир кој околу вратот има крзнен шал. Луксузниот изглед J.Lo го надополни со пуштена коса и бронзена шминка.
 
Photo: splashnews.com / Tyja Agny