JLo во досега невидена улога | Trendseteri
Menu

JLo во досега невидена улога

Сега и официјално! Латино дивата е дел од стриптиз екипа


За JLo се вели дека е една од најзгодните жени во светот. И како да не тоа така, кога таа секојдневно поминува повеќе часови во теретана.

Овој изглед на 49 годишна возраст и ја донесе улогата во филмот „Hustler“, во кој таа игра стриптизерка заедно со познатата раперка, контроверзната „Carda B“.

На една од нејзините фотографии покажа сцена од филмот, со која остави многумина без здив.  Проценете сами!