Џеј Ло со фотографија во бикини заблеска како тинејџер | Trendseteri
Menu

Џеј Ло со фотографија во бикини заблеска како тинејџер

Џеј Ло со новата фотографија во костим за капење ги „фрли“ и мажите и жените во транс


Очигледно годините за Џенифер Лопез се само бројка.

Џенифер Лопез неодамна наполни 50 години и притоа не личи на некој кој влегол во шестата деценија од својот живот. Дека е младолика и дека изгледа брутално секси, Џеј Ло докажала со новата фотографија која ја објавила каде што „пука“ од сексапил.

За само неколку часа фотографијата добила повеќе од милион лајкови, а коментарите само се зголемувале.

Погледне те ја фотографијата