Jennifer Lopez и нејзините Versace аутфита низ годините | Trendseteri
Menu

Jennifer Lopez и нејзините Versace аутфита низ годините

Jennifer Lopez на модната писта на „Versace Spring 2020 Show“ во Милано


Блискоста со Donatella Versace, Jennifer Lopez повторно го докажа на овогодишното „Versace Spring 2020 Show“ во Милано.

Пријателството кое трае повеќе од 20 години, JLo го покажува на на најпрестижните ивенти ширум светот на кои се појавува често во креациите на Versace. 

Погледнете ја JLo во креациите на Versace годините