Jennifer Lopez со најозборуван аутфит | Trendseteri
Menu

Jennifer Lopez со најозборуван аутфит

Со денови една од најгледаните фотографии заради тоа како е облечена

 

На одредено време се повлекува, но тогаш кога ќе одлучи да не шокира, тоа го прави така што се зборува за неа со недели, колку ние и да не го сметаме тоа за битно.

Поминаа скоро две децении откако ја носеше зелената тоалета на Греми наградите во 2000 година за која многу се зборуваше, Jennifer реши повторно да крене прашина исто така со зелен фустан.

Овој пат таа излезе на насловна на познат магазин во смарагден фустан и поттикна бурни реакции кај читателите.

Зелениот долг фустан ги открива сите нејзини облини, а со фотографијата се пофали и самата JLo на социјалните мрежи.

Внатре во магазинот се наоѓаат и фотографии кои откриваат и повеќе, додека таа опуштено позира.