Џенифер Лопез е новото заштитно лице на Coach | Trendseteri
Menu

Џенифер Лопез е новото заштитно лице на Coach

Ѕвездата на новата кампања

 

Атрактивната актерка и пеачка Џенифер Лопез ќе биде ѕвездата на новата кампања на брендот Coach.

“Многу сум возбудена поради оваа соработка со Coach”, вели Лопез. “Тоа е безвременски бренд кој отсекогаш сум го обожавала и навистина зборува за мојот личен стил”.

За што точно станува збор, останува да видиме наскоро.