Реакцијата на Џенифер Анистон на говорот на Бред Пит | Trendseteri
Menu

Реакцијата на Џенифер Анистон на говорот на Бред Пит

Бред Пит и Џенифер Анистон на „Златни Глобуси“ 2020

 

На овогодинешниот гламурозен настан „Златни Глобуси“ Бред Пит ја освои наградата за споредна машка улога за филмот „Once Upon A Time In Holywood“.

Тој во својот коментар за девојки изјави: „Сакав да ја земам и мајка ми со мене, но не можев затоа што со која жена и да се појавам веднаш се шпекулира дека ми е девојка“, со што камерите веднаш ја „фатија“ реакцијата на неговата бивша сопруга Џенифер Анистон.

А сега погледнете ја реакцијата на Џенифер Анистон.