Најатрактивната и најпосакуваната ТВ водителка во чекор со модата | Trendseteri
Menu

Најатрактивната и најпосакуваната ТВ водителка во чекор со модата

Јелена Спенџарска во „Animal print“ аутфит!


Еден од овогодишните модни трендови во светот е гардеробата со т.н. „Animal print“.

Најатрактивната ТВ водителка во Македонија, Јелена Спенџарска како и секогаш во чекор со модата, можеме да ја видиме токму во таков аутфит.

Модно и ин, што не значи дека на сите им стои убаво.

Но да бидеме искрени. Таа изгледа прекрасно во него.

Photos: instagram/@jelenaspendzarska