Јелена Карлеуша пеачка на годината! Во најпровокативно издание ја прими наградата | Trendseteri
Menu

Јелена Карлеуша пеачка на годината! Во најпровокативно издание ја прими наградата

Јелена Карлеуша пеачка на годината! Во најпровокативно издание ја прими наградата

 

 

 

Српскиот магазин „Стори“ ѝ додели награда на балканската мега ѕвезда Јелена Карлеуша за пејачка на годината. На настанот пејачката дојде облечена во црн провокативен фустан со длабоко деколте и шлиц кој откриваше половина од нејзиниот задник.