Роденденски: Иванка Трамп без грам шминка | Trendseteri
Menu

Роденденски: Иванка Трамп без грам шминка

Иванка Трамп го прослави својот 38 роденден

 

Иванка Трамп, Ќерката на американскиот претседател Доналд денес го прослави својот 38 роденден. По тој повод на својот Инстаграм профил, кој има повеќе од 5 милиони следачи, за прв пат објави фотографија без грам шминка.

Прегратки, бакнежи и многу роденденски желби” – напиша Иванка во коментар.