Ирина Шејк – Ѕвезда на вечерта во Лондон | Trendseteri
Menu

Ирина Шејк – Ѕвезда на вечерта во Лондон

Ирина Шејк – Ѕвезда на вечерта во Лондон

 

Ирина Шејк привлекува внимание каде и да се појави, а нејзината убавина и сексибил никого, ама баш никого не остава рамнодушен.

Доделувањето на модните награди во Лондон беа посебен предизвик за убавата русинка.

Table of champions?? #BritishFashionAwards

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ова модно случување претставува идеална прилика познатите дами да го извадат своето “тајно оружје” од плакарот, но не е лесно да се биде конкуренција на славната манекенка.

Ирина заблеска во сребрено-бел фустан на преклоп со длабоко деколте.