Првиот црвен тепих на Ирина Шејк после нејзиното породување | Trendseteri
Menu

Првиот црвен тепих на Ирина Шејк после нејзиното породување

Првиот црвен тепих на Ирина Шејк после нејзиното породување

 

 

Убавицата Ирина Шејк после нејзиното породување на керќата Lea de Seine, која ја доби со нејзиниот сопруг Брендли Купер на крајот на Март оваа година, за прв пат се појави во јавноста, и тоа на црвениот тепих во Кану, на проекцијата на филмот “Hikari”.

Ирина позираше пред многубројните фотографи во долг жолт фустан кој ја отсликуваше нејзината прекрасна линија која е повторно совршена, каде акцентот беа нејзините долги нозе и деколте. Со минимум накит на неа и шминка, нејзиниот жолт фустан на црвениот тепих изгледаше како зракот на сонцето. Овој фустан е полн погодок знаејќи дека жолтата боја е хит оваа година.

Погледнете ја галеријата и плакнете очи: