Ирина Шејк во центарот на вниманието | Trendseteri
Menu

Ирина Шејк во центарот на вниманието

Повторно докажа зошто се смета за една од најубавите жени на свет


Руската манекенка Ирина Шејк каде и да се појави, не остава никого рамнодушен.

Каде и да се појави, Ирина привлекува внимание со своите модни избори. Популарната манекенка присуствуваше на „Met Gala 2019“ во Њујорк, а нејзиниот стајлинг наиде на позитивни коментари од модните критичари.

Таа  носеше син кадифен фустан со отворен грб и провокативно деколте на „Burberry“ дизајниран од „Riccardo Tisci“

Погледнете за што станува збор