Ирина Шејк | Trendseteri
Menu

Ирина Шејк секогаш во центарот на вниманието

Ирина Шејк секогаш во центарот на вниманието

 

Руската манекенка Ирина Шејк каде и да се појави, не остава никого рамнодушен. Од кога стана мајка, многу ретко можеме да ја видиме во јавност, но нејзиното излегување на црвениот ќилим во Кан привлече огромно внимание за целата јавност.

Ирина се појави во долг црн фустан кој совршено стоеше на неа, а црвениот кармин дополнително го најгласи нејзиниот сексипил.