Урбан луксуз на 10 километри од Скопје- Хотел „Беровиќ“ | Trendseteri
Menu

Урбан луксуз на 10 километри од Скопје- Хотел „Беровиќ“

Урбан луксуз на 10 километри од Скопје-  Хотел „Беровиќ“

 

Само на 10-тина километри од нашата метропола, поточно  во Батинци, се наоѓа луксузниот хотел “Беровиќ“. На површина од 12 илјади метри квадратни, хотелот изгледа како од бајките. Убаво осмислениот простор му дава на хотелот модерен имиџ на луксузните светски хотели со 5 звезди. Овој пат ќе се фокусираме на кристална сала, целата во луксузен и гламурозен стил, а  наменета на свадби,банкети, родендени и други забави. Капацитетот е до 600-тини  гости со квалитетно мени. Ако посакате да бидеет дел од овој раскош, може да резервирате на тел. 078 207 002 или на 071 867 600. За сите прашања можете и да пишете на  e-Mail hotel_berovic.info@yahoo.com

15174510_1804128116493393_7207818_n15205730_1804128223160049_1055473906_o15233656_1804127959826742_319847626_o15218457_1804128179826720_915356635_n15218334_1804128199826718_1069419269_n