Модели на холахопки за fashion изглед | Trendseteri
Menu

Модели на холахопки за fashion изглед

Со овие 4 модели на холахопки ќе изгледате модерно, привлечно и секогаш во тренд

 

Кога е во прашање модата, есента е на многумина омилено годишно време, поради прекрасните комбинации на фустани, капути и чизми. И за да не ни биде студено, носиме и холахопки, а оваа година се толку популарни што ќе бидат неизоставен дел од вашите дневни комбинации.

Со овие 4 модели на холахопки ќе изгледате модерно, привлечно и секогаш во тренд. 

 

Неодоливи туфници

За отмени и нежни комбинации

Пепито хулахопки

Ефектен дезен кој ќе доминира во целата комбинација

Ситно – мрежести

Популарни се со децении, посебно поради нивниот магичен ефект да визуелно ги сокријат евентуалните недостатоци на нозете

Трикови за издолжена фигура

 

Животински дезен на впечатливи бои

Препознатливи шари на леопард, зебра или тигрести. Моќен изглед што привлекува големо внимание