Хит комбинација на Инстаграм | Trendseteri
Menu

Хит комбинација на Инстаграм

Спој на две парчиња што доминира кај инста блогерките

 

Рамно сечените кроеви на фармерки и понатаму остануваат од кратките и ѕвонести. Фармерки со рамен крој и каубојски чизми е комбинација која е најпопуларна оваа есен.

За кратките чизми подобар избор се фармерките со пошироки ногавици така што малку завратете ги за да изгледате fashion. За каубојските чизми до колена изберете фармерки со тесни ногавици.

 

Каубојките се повторно Ин