Кошули и блузи со голи раменици | Trendseteri
Menu

Кошули и блузи со голи раменици

И оваа сезона омилен летен тренд


И оваа сезона омилен летен, моден тренд ни се кошулите и блузите со голи раменици

Модни парчиња кои суптилно ги откриваат рамениците се совршени за во летниот период, независно дали станува збор за кошула или блуза.

Елегантни или лежерни – може да ги комбинирате во различни комбинации.

Погледнете како: