Givenchy каубојки за секого | Trendseteri
Menu

Givenchy каубојки за секого

Ултимативен тренд за секоја пригода оваа есен


Во своите есенски и зимски колекции многу дизајнери ни претставија каде и како ги гледаат каубојските чизми во модните комбинации. Тоа го направи и модната куќа Живанси, а нивните чизми се до глуждот имаат кубанска потппетица и шпицаст врв.

 


Подеднакво се носливи со романтични фустани како и со фармерки и џемпер.

Вака ги носи Кендал Џенер