„Georgina Rodriguez“ стартува кариера како модел | Trendseteri
Menu

„Georgina Rodriguez“ стартува кариера како модел


Згодната девојка на Роналдо, „Georgina Rodriguez“, рекламира костими за капење


Вратите во светот на модата полека се отвораат за „Georgina Rodriguez“, девојката на Кристијано Роналдо.

„Georgina“ ја роди ќеркичката Алана Мартина пред повеќе од година, а изгледа телото го довела во одлична форма, со оглед на тоа што веќе рекламира костими за капење.

Во најновата кампања на „Yamamay“ за лето 2019, 25-годишната црнокоса изгледа подеднакво сексапилно во секое можно издание.

Погледнете како изгледа во нив: