Фармерки и салонки | Trendseteri
Menu

Фармерки и салонки

Одлични комбинации со популарното дуо: Фармерки со салонки

 

Со почеток доаѓање на променливите температури, секојдневните, обични фармерки почнуваат да добиваат нов изглед.

Со пар фантастични салонки, тие може да ве спасат во ситуациите кога сакате да изгледате лежерно, удобно и опуштено, а сепак дотерано.

Заедно со романтични блузи, кошули, кожени јакни и кардигани, ова модно дуо е непогрешлив избор и за оваа пролет.

Неколку идеи како да ги комбинирате омилените штикли и фармерки секој ден: