Наградна игра на Eucerin | Trendseteri
Menu

Наградна игра

 

urea-plus

 

Eucerin и trendseteri.com ве наградуваат за Нова Година

 

eucerin-xmas

Eucerin и trendseteri.com ве наградуваат за Нова Година со еден од 6 Мицеларен раствор 3 во 1, од 200мл за хигиена на лицето.

Намена:
– За секој тип на кожа
– Соодветен при употреба на контактни леќи

Дејство:
– Тројно дејство – ефикасно ја отстранува шминката, ја чисти и тонзира кожата.
– Овозможува кожата целосно да дише, подготвувајќи ја за негата што следи.

 

Како се учествува:

За учество треба само да го споделиш линкот за наградната игра од нашата Фан Страна на Facebook Fanpage Trendseteri и да напишеш во статусот на твојата објава за кој тип на кожа е и за што служи новиот „UreaRepair plus“ на Eucerin.

Првите 5 со најголем број на лајкови на споделениот статус и  точен одговор, добиваат по еден Eucerin Мицеларен раствор.

Шестиот Eucerin Мицеларен раствор го добива тој, што ќе има коментар од негов пријател со објаснување, зошто баш тој треба да го добие подарокот. Најкреативниот и најслаткиот коментар победува!

За помош, погледнете на страницата на Eucerin, тука

Наградната игра трае до 31.12.2016 год.
Победниците ќе бидат информарина веднаш по Нова Година

Сподели и добиј