Емилија Розман легната на долари се соблече до гола кожа | Trendseteri
Menu

Емилија Розман се соблече до гола кожа

Емилија Розман во новиот спот на ДНК – Ромео и Јулиа


Поранешната мисица на Македонија, згодната Емилија Розман, која ја понесе титулата за најубава девојка во 2015 година во Саниа, на кинескиот остров Хајнан, ќе биде дел од новиот спот на ДНК за песната „Ромео и Јулија“.

Розман легната на долари се соблече до гола кожа, со исплазен јазик, бушава коса и заводлив поглед – едноставно неодолива. Погледнете ја ексклузивната галерија и уживајте.