Елена Ристеска е вистинска модна трендсетерка | Trendseteri
Menu

Елена Ристеска е вистинска модна трендсетерка

Елена Ристеска е вистинска модна трендсетерка

 

Нашата најпозната поп-пеачка Елена Ристеска дефинитивно важи за една од најзгодните девојки од македонската естрада. Елена е девојка која води редовна грижа за својот изглед, па сето тоа си дава позитивни резултати. Едноставно зрачи со својата убавина и сексибил кој никого не може да остави рамнодушен. Поп-ѕвездата е секогаш “скоцкана” како што треба од глава до пети и неуморно ги следи модните трендови. Нејзиниот стил е вистинска инспирација за сите девојки.

@danielnikolovskiofficial1 #photoshoot #hat #singer #songwriter #photo #hairandmakeupartist #lovemyjob

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

ART #pureart #tbt #lovethesephotographers @anidimi.photography @ani_q @dmee82

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

Chillin' #mykonos #mykonostown #summer2017 #walkingdownthestreet #missthisplace #turistic #crazyisland #fashion #tb

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

“Nobody knows” Pink ?

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

#tbt #retro #white @opera_house_hotel @milakadriu @danielnikolovskiofficial1 @teamoderna #markomarkovski #photography #photo

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

@danielnikolovskiofficial1 #photoshoot #chilling #hairandmakeupartist #cover #photography #singer #lovemyjob

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

@danielnikolovskiofficial1 @danielnikolovski_blog ❤️❤️❤️??‍♀️?☺️ #photoshoot #singer #makeupandhairartist

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on